tofik napisał(a):

|
Co się tyczy Carlitosa może nie spotka się to z aprobatą, ale uważam, że to jest odpowiedni moment by go sprzedać za jak największą kasę. Nie ma co go na siłę trzymać, byłby bez motywacji i na pewno by nie powtórzył gry z tego sezonu ...
|
Ale to chyba jest dla wszystkich jasne, że chcemy Calitosa sprzedać, bo w grudniu będzie mógł podpisać z kim chce.
No, chyba, że faktycznie będziemy grać w pucharach i się dogadają z Carlitosem na kolejne dwa lata
