Janekx ma dobre źródła, ale czasami źle interpretuje fakty. Pewnie się dowiedział, że Boguś zostaje na ławce i pochopnie uznał, że to oznacza interwencję zarządu. U niego warto jedynie zwracać na nazwiska, które podaje, a opinie i inne rzeczy traktować z przymrużeniem oka.
Co do potencjalnych ruchów kadrowych to jeden z kibiców to sensownie rozpisał:
http://weszlo.com/Trybuna/wisla-krakow-przeglad-kadry/
Co do Mitrovicia to w wywiadzie pomeczowym przyznał, że toczą się rozmowy:
Cytat:
|
- Co z moim kontraktem? Zobaczymy za dziesięć dni. Na ten moment nie mogę nic więcej powiedzieć. Tylko tyle, że rozmawiamy - tajemniczo zakończył Mitrović.
|
Jak dla mnie to może zostać o ile nie zarabia dużo. Nie jako kluczowy gracz, a jako zawodnik do walki o skład. Pokazał wczoraj, że potrafi dobrze wystawić piłkę. No i ważne jest to, że chce grać dla trenera.