|
To nie jest temat o Janek89.
Osobiście go lubię bo piszę co myśli, ma ciekawe informacje i jest milion razy lepszy od połowy pismaków.
Z Wiślakami na tt ma problem bo jak napiszę coś negatywnego to decyzjach /Zarzadzie to jest najazd hunów. Pomylił się ze Stechertem i Meresinsnkim ale kto się wtedy nie pomylił...w jednym lub w drugim przypadku.
Wróćmy do tematu - Na pewno musimy szukać pomocnika box-to-box bo Cywka odchodzi, Mitrović raczej nie zostanie i nawet jeśli zostanie będzie nam brakować i robi nam się dziura. Mały prosi się o sprzedaż wiec potrzebny szybki pomocnik na ławkę - wraca Bartosz (?)
Ciekawi mnie sytuacja w ataku, odchodzi Brożek, Carlitos pójdzie za hajs, Bałaniuk to chyba nie wypał ale zobaczymy po obozie letnim.
|