Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25138
Stary 10.05.2018, 10:07
Nie ma potrzeby by Sadlok gral po kontuzji w ostatnich 2 spotkaniach. Niech się wyleczy, bo na jesien mocno się przyda.
Do tego czasu nie wiadomo jeszcze jak będzie wyglądała nasza obrona, więc wstrzymalbym się z wyrokami.
Odpowiedz cytując