|
Chyba nie skomentował - o ile na temat 3 pozostałych meczy wszyscy prawie się spuszczali to o meczu Wisły było mniej więcej tak - Zagłębie grało świetnie, miało olbrzymią przewagę w posiadaniu piłki (ponad 60 % a miejscami nawet 72%) a na Carlitosa oczywiście Legia złożyła ofertę i jak zaznaczył Deb...il Dębiński jest to jedyna oferta.
Aha no i jaka ta Wisła niepolska, bo wyszło na plac 3 Polaków, w Legii dla przypomnienia grało 2 Polaków w tym bramkarz....
Co do kartki widać było, że Carlos nie ma szans na dziubnięcie piłki a poszedł jak dzik w żołędzie.... Inna sprawa, że gdyby był gwizdek za wcześniejszy faul Serba z Zagłębia (i dodatkowo żółtko) to może byłaby szansa na odwołanie - chyba, że komisja udowodni że jest Komisją Legii (he he he)
Ostatnio edytowane przez funkykoval : 10.05.2018 o godz. 09:31.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|