|
Mitrović ma naprawdę dobre podanie otwierające. I nie pierwszy raz to pokazał. Oczywiście zaliczył sporo kiepskich meczów i grał w kratkę ale to można napisać o większości pozostałych zawodników Wisły. Gwizdanie na swojego piłkarza, na własnym stadionie, bez żadnego poważnego powodu uważam za żenujące i po prostu szkodliwe dla własnego klubu...
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|