Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81801
Stary 10.05.2018, 08:44
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
W sumie dobrze, ze Boguski zostaje bo jak widac jako rezerwowy moze byc bardzo pomocny w Wisle a na skrzydle i tak pewnie zagra Suljic a do tego sa jeszcze Wojtkowski (ktorego widzialbym za napastnikiem przy ustawieniu 4-2-3-1) i Halilovic.
Tyle, że Carillo jest raczej niechętny 4-2-3-1. Aczkolwiek jeśli odejdzie Carlitos to nie zdziwiłbym się, gdybyśmy zaczęli rundę jesienną Imazem na 9, a u jego boku Suljic i Wojo/Boguski.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując