Najważniejsze, żeby frekwencja była niska. Wtedy jest lepsza atmosfera, lepzy doping, lepsza gra, wiecej luzu i co najważniejsze to wygrywamy!. 12 tys to max. A jak znowu przyjdzie 10-20 tys roszczeniowych kibiców okazjonalnych z wymaganiami to znowu przegramy jak zawsze...
Lepiej zeby przyszlo malo ludzi
Także panowie forumowi kibice! W niedziele rosół. Nc+ multi liga zapinacie pasy w fotelach przed TV

W żadnym wypadku nie kupować biletów!