Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 10.05.2018, 08:41
Najważniejsze, żeby frekwencja była niska. Wtedy jest lepsza atmosfera, lepzy doping, lepsza gra, wiecej luzu i co najważniejsze to wygrywamy!. 12 tys to max. A jak znowu przyjdzie 10-20 tys roszczeniowych kibiców okazjonalnych z wymaganiami to znowu przegramy jak zawsze...
Lepiej zeby przyszlo malo ludzi

Także panowie forumowi kibice! W niedziele rosół. Nc+ multi liga zapinacie pasy w fotelach przed TV W żadnym wypadku nie kupować biletów!
Ostatnio edytowane przez regan : 10.05.2018 o godz. 08:45.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując