|
Boguski, Mitrović, Wojtkowski, Cywka, Llonch - bardzo dobrze. Reszta niewiele słabsza.
Cieszy mecz na "0" z tyłu. Gramy bardziej defensywnie i to przynosi efekt. Zarówno Korona jak i Zagłębie jedyne co wypracowali to stałe fragmenty gry. Oby tak dalej!
Nie ważne czy będziemy w tych pucharach czy nie. Ważne że zespół gra bardzo dobrze i wygrywa.
btw
Mitrović zagrał naprawdę dobry mecz. Jak będzie grał tak dalej to nikt nie będzie miał nic do niego.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|