ja wiem, że niektórzy lubią pieprzyć żeby tylko pieprzyć ale po 1 Głowacki ma kontuzję i już nie zagra do końca sezonu, po 2 my gramy jeszcze o coś, także skończcie pierd...lić głodne kawałki, bo staje się to co raz bardziej żałosne

jeżeli Carrillo uzna że Brożek może coś wnieść, to go wpuści a jak nie, to Brożek nie wejdzie na boisko. Alles klar?