Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1257
Stary 09.05.2018, 23:50
Masz bardzo dużo racji, jednak co do sprzedaży Carlitosa zapominasz o jednym, jego umowa jest na tyle dla nas niekorzystna (niekorzystna bo okazał sie taką perełką , w przypadku niewypałów takie umowy sie super sprawdzaja , są asekuracyjne) że jeśli go nie sprzedamy teraz , wkrótce odejdzie za darmo , a przedłużenie z nim kontraktu na 3 lata (tez bym chciał!) to marzenie śiętej głowy , nas na to po prostu nie stać
Odpowiedz cytując