|
Masz bardzo dużo racji, jednak co do sprzedaży Carlitosa zapominasz o jednym, jego umowa jest na tyle dla nas niekorzystna (niekorzystna bo okazał sie taką perełką , w przypadku niewypałów takie umowy sie super sprawdzaja , są asekuracyjne) że jeśli go nie sprzedamy teraz , wkrótce odejdzie za darmo , a przedłużenie z nim kontraktu na 3 lata (tez bym chciał!) to marzenie śiętej głowy , nas na to po prostu nie stać
|