|
Bardzo się cieszę, że te plotki się nie potwierdziły i tak to się wszystko skończyło, bo ostatnio wiele rzeczy mnie uwierało i rzeczywiście zaczynałem tracić wiarę. Tym bardziej na plus, że odchodzą starzy wiślacy, Boguski przyda się przez ten rok w szatni.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|