|
Dżizas...
tyle że po fazie zasadniczej było:
Płock - 49
Górnik - 47
Kielce - 45
Wisła - 44
Jeśli po rundzie finałowej będziemy mieli tyle samo punktów, co Płock, Górnik czy Kielce to jesteśmy za nimi.
Po co drążyć?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|