Wyświetl pojedynczy post
S z c z e p a N
Member
 
Od: 11.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#870
Stary 09.05.2018, 22:37
Gdybyśmy mieli tyle samo punktów co Górnik i Płock po 30 kolejkach i po 37 kolejkach to wtedy liczyłyby się mecze bezpośrednie (mała tabelka). Jeśli się mylę to proszę o sprostowanie.
Odpowiedz cytując