Cytat:
|
"taka jest kibicow wola niech sp... stad Nikola"
|
Dzisiaj zaliczył asystę i był bliski drugiej, a "kibice" jadą po nim jakby przeszedł do nas z Cracovii. A przecież nic złego nam nie zrobił, sam się do składu nie wystawia. I wcale tak od reszty graczy nie odstaje.