Wyświetl pojedynczy post
S z c z e p a N
Member
 
Od: 11.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#863
Stary 09.05.2018, 21:58
Miro napisał(a):Wyświetl post
Wbrew pozorom coraz bardziej realna ... czy mi się wydaje że jeśli wygramy do końca wszystko i Wisła Płock też to Amica wyleci na 5 miejsce ? Biedny Tomek ....
Tak, pod warunkiem że amica przegra z legią. Punkt zdobyty przez amikę w meczu z legią da im pozycję wyższą od naszej Wisły i tej z Płocka
Odpowiedz cytując