Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21441
Stary 09.05.2018, 19:34
Małecki ma inny temperament i tyle.
Co do Stolarskiego - wybrał kasę olał Wisłę. Tak się składa, że jestem kibicem Wisły a nie mamony czy Stolarskiego. Widać dla kolegów fakt, ze MAŁY odwołał się od kary (nikt nie wie jakiej) bo ma takie prawo, jest znacznie gorszym policzkiem niż usprawiedliwianie gościa, który rzucił się na kasę i pokazał wała podobno ich ukochanemu klubowi.

Żeby nie było, że bronię Małeckiego - ma niewyparzony pysk, jest mało rozgarnięty, ale też ma wielkie serce i tyle w temacie ode mnie....

Stolarskiego wypychał Smuda ? Dziwna koncepcja, bo zaczął grać u Smudy na prawej obronie i nic wielkiego nie pokazał, Burliga był wówczas lepszy. W Lechii też nie wszedł od razu do I składu był chyba nawet wypożyczany. A jeżeli Mandziara zapłacił Stolarskim milion (w co wątpię Semir nie dostał w WIsle połowy z tego za podpis) złociszów to sie nie dziwię temu w jakiej czarnej dupie są teraz......
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując