|
No, widocznie ma ambicje i jest trudny w obsłudze. Jeśli wiadomo, że jest zżyty z klubem i ma potencjał, trzeba było z nim ostrożniej postępować. Nie każdy jest sam z siebie racjonalny, co nie znaczy jest bezwartościowy. To dobry piłkarz i dobry człowiek, nawet jeśli działa głupio, bo pod wpływem emocji i czasem gubi formę.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|