Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21440
Stary 09.05.2018, 19:33
No, widocznie ma ambicje i jest trudny w obsłudze. Jeśli wiadomo, że jest zżyty z klubem i ma potencjał, trzeba było z nim ostrożniej postępować. Nie każdy jest sam z siebie racjonalny, co nie znaczy jest bezwartościowy. To dobry piłkarz i dobry człowiek, nawet jeśli działa głupio, bo pod wpływem emocji i czasem gubi formę.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując