LucjuszWielki napisał(a):

Weźcie sobie cos na wsztrzymanie, jeszcze jesienia jak Mały podpisywal nowy kontrakt wszyscy sie cieszyli bo gosc byl w bdb formie, a teraz jak ma kryzys to zaczyna sie pojazd. Małecki jest lekko sfrustrowany jego sytuacja, szkoda, ze sportowo nie potrafi sie temu przeciwstawic, ale jestem pewien, ze jeszcze nie raz pokaże dobra gre, jak nie u nas to gdzie indziej.
Zalosne to jest, strzelalby bramy to nosilibyscie na rekach. Mial jakies powody , byc moze chce aby go na sile gdzies pogonili ...
Nieciekawa sytuacja.
Zdenek tam siedzi cichutko i wali foty na insta jak z kałacha ...
|
Równie żałosne jest jego zachowanie. Ile to razy mówił, że wydoroślał/zmądrzał/zmienił się a tu cały czas grana jest ta sama płyta gracza, który widzi problem wszędzie, tylko nie u siebie. Wystarczyłoby, żeby tych brudów nie wyciągał na światło dzienne ze względu na swoje przywiązanie do barw klubowych :/