|
Weźcie sobie cos na wsztrzymanie, jeszcze jesienia jak Mały podpisywal nowy kontrakt wszyscy sie cieszyli bo gosc byl w bdb formie, a teraz jak ma kryzys to zaczyna sie pojazd. Małecki jest lekko sfrustrowany jego sytuacja, szkoda, ze sportowo nie potrafi sie temu przeciwstawic, ale jestem pewien, ze jeszcze nie raz pokaże dobra gre, jak nie u nas to gdzie indziej.
Zalosne to jest, strzelalby bramy to nosilibyscie na rekach. Mial jakies powody , byc moze chce aby go na sile gdzies pogonili ...
Nieciekawa sytuacja.
Zdenek tam siedzi cichutko i wali foty na insta jak z kałacha ...
|