Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
pozowski
Member
Od: 03.2010
Offline
#
21435
09.05.2018, 18:14
szym_ek
napisał(a):
rzucenie koszulki o ziemie
, odmowa wejście u Kasperczaka, wysyłanie kibiców Wisły na drugą stronę błoń...
trochę na sumieniu ma ...
A to nie było w Pogoni? Nie pamiętam takiej sytuacji.
pozowski
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pozowski
Znajdź inne posty napisane przez pozowski