Wyświetl pojedynczy post
pozowski
Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21433
Stary 09.05.2018, 17:49
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Bawi mnie napierniczanie na Małeckiego za pierdoły a rojenie marzeń o Stolarskim, który kończąc 18 pokazał gdzie ma Wisle i jej kibiców.....
Pojeba....ło was panowie ?
Korona 2!!!!!!! Już zaczynam się bać dzisiejszego występu Wisły
Stolarski podpisał kontrakt z Lechią po namowach naszego supertrenera Smudy.
Małecki ma na sumieniu awanturę z Moskalem i wywiad o Carillo.
Nieporównywalne sytuacje.
Odpowiedz cytując