funkykoval napisał(a):

Bawi mnie napierniczanie na Małeckiego za pierdoły a rojenie marzeń o Stolarskim, który kończąc 18 pokazał gdzie ma Wisle i jej kibiców.....
Pojeba....ło was panowie ?
Korona 2!!!!!!! Już zaczynam się bać dzisiejszego występu Wisły
|
Stolarski podpisał kontrakt z Lechią po namowach naszego supertrenera Smudy.
Małecki ma na sumieniu awanturę z Moskalem i wywiad o Carillo.
Nieporównywalne sytuacje.