|
Bawi mnie napierniczanie na Małeckiego za pierdoły a rojenie marzeń o Stolarskim, który kończąc 18 pokazał gdzie ma Wisle i jej kibiców.....
Pojeba....ło was panowie ?
Korona 2!!!!!!! Już zaczynam się bać dzisiejszego występu Wisły
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|