ashkeczup napisał(a):

|
Jeszcze niedawno byliśmy o krok od 4 ligi. Trzeba sprzedawać co się da, byle za rozsądne pieniądze. Na sukcesy jeszcze przyjdzie czas.
|
Prawda. Nie zmienia to jednak faktu, że jest to nudne. Bycie drużyną środka tabeli od tylu lat jest śmiertelnie nudne. Oczywiście lepsza nuda niż upadek i niebyt ale jednak ciężko się tym wszystkim ekscytować.