Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81775
Stary 09.05.2018, 16:19
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze niedawno byliśmy o krok od 4 ligi. Trzeba sprzedawać co się da, byle za rozsądne pieniądze. Na sukcesy jeszcze przyjdzie czas.
Prawda. Nie zmienia to jednak faktu, że jest to nudne. Bycie drużyną środka tabeli od tylu lat jest śmiertelnie nudne. Oczywiście lepsza nuda niż upadek i niebyt ale jednak ciężko się tym wszystkim ekscytować.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując