|
Nie wiem nie widziałem, to nie będę gościa bronił, ale po to jest na wypożyczeniu, aby zdobywać doświadczenie - przecież w Wiśle nie był podstawowym zawodnikiem na prawą obronę, więc i ograć sie na tej pozycji za bardzo nie mógł.....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|