|
Może dużo starsza dziewczyna go podwiozła.
Małecki już dawno zaprzepaścił szansę na bycie ikoną Wisły po Brożku i Głowackim, a obecną sytuacją tylko postawił kropkę nad i. Powodzenia Mały w jakiejś Niecieczy, może tatuaż kukurydzy zmieści się gdzieś na ręce.
|