Wyświetl pojedynczy post
Hives4
Banita
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81767
Stary 09.05.2018, 13:07
No Kuzera później w Koronie coś jeszcze pograł na stare lata

Burliga też długo czekał na to, by wskoczyć na poziom solidnego ligowca.

Może i Bartosz wskoczy na tą półkę, ale coś czuję, że to potrwa jeszcze kilka lat i będzie już wtedy graczem innej drużyny ekstraklapy :/
Odpowiedz cytując