No Kuzera później w Koronie coś jeszcze pograł na stare lata
Burliga też długo czekał na to, by wskoczyć na poziom solidnego ligowca.
Może i Bartosz wskoczy na tą półkę, ale coś czuję, że to potrwa jeszcze kilka lat i będzie już wtedy graczem innej drużyny ekstraklapy :/