funkykoval napisał(a):

|
Przypomnę kolegom mecz Wisła Legia w Krakowie sprzed 1,5 roku, gdy nieopierzony Bartosz musiał wejść za kontuzjowanego przez tego zjeba Pazdana - Bobana Jovicia. Bartosz na prawej obronie radził sobie więcej niż przyzwoicie w tym meczu
|
A ja przypomnę ci jak Kuzera zagrał zajebiście z Interem i co z niego później było?