Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81765
Stary 09.05.2018, 12:55
Korta bym brał, bo będzie tani i ma jakiś potencjał, może się odbudować.
Bartosz może wciąż się nauczyć bronić, ale ma cechy szybkościowe, których nie da się wytrenować.
Odpowiedz cytując