|
W jednym meczu sobie poradził, w pięciu innych niespecjalnie. Fakt, że kiepsko mu idzie w Sandecji raczej nie napawa optymizmem ale może taki w Nowym Sączu/Niecieczy mają klimat i ciężko tam rozwinąć skrzydła. Bartosza w przyszłym sezonie optymalnie będzie znów wypożyczyć. Najlepiej do 1 ligi. Niech wywalczy miejsce i gra regularnie. Wtedy będzie można mówić o grze w Ekstraklasie.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|