Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81763
Stary 09.05.2018, 10:00
W jednym meczu sobie poradził, w pięciu innych niespecjalnie. Fakt, że kiepsko mu idzie w Sandecji raczej nie napawa optymizmem ale może taki w Nowym Sączu/Niecieczy mają klimat i ciężko tam rozwinąć skrzydła. Bartosza w przyszłym sezonie optymalnie będzie znów wypożyczyć. Najlepiej do 1 ligi. Niech wywalczy miejsce i gra regularnie. Wtedy będzie można mówić o grze w Ekstraklasie.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując