|
Przypomnę kolegom mecz Wisła Legia w Krakowie sprzed 1,5 roku, gdy nieopierzony Bartosz musiał wejść za kontuzjowanego przez tego zjeba Pazdana - Bobana Jovicia. Bartosz na prawej obronie radził sobie więcej niż przyzwoicie w tym meczu
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|