|
Nie czarujmy się, Sandecja jest po prostu daremna i powinna polecieć. Może jednak jeszcze zdarzyć się cud i w dziwnych okolicznościach przyrody, bo ambicji im nie można odmówić, poleci zamiast nich ktoś inny ale wczoraj zęby bolały niemiłosiernie od patrzenia na te popisy. Nie pojmuję co Piast robi w miejscu w którym jest, ale gdyby tak faktycznie spadli to takiego Zivca trzeba byłoby stamtąd wyjąć.
|