Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81759
Stary 09.05.2018, 08:23
Nie czarujmy się, Sandecja jest po prostu daremna i powinna polecieć. Może jednak jeszcze zdarzyć się cud i w dziwnych okolicznościach przyrody, bo ambicji im nie można odmówić, poleci zamiast nich ktoś inny ale wczoraj zęby bolały niemiłosiernie od patrzenia na te popisy. Nie pojmuję co Piast robi w miejscu w którym jest, ale gdyby tak faktycznie spadli to takiego Zivca trzeba byłoby stamtąd wyjąć.
Odpowiedz cytując