Wyświetl pojedynczy post
Hives4
Banita
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81753
Stary 08.05.2018, 20:39
Cytat:
Najbardziej mi szkoda wypożyczonego Bartosza, bo po powrocie nie wiadomo co z nim zrobić. Z przodu będzie mu ciężko, a w obronie konkurencja. W Sandencji póki co szału nie robi i ostatnio był jednym z gorszych na boisku. A fajnie byłoby mieć jakiegoś wychowanka w 1 składzie :/ Btw, warto obejrzeć dla niego dzisiaj Derby Gminy Żabno.
No i Bartosz najgorszym graczem meczu. Zawalił bramkę i przez cały mecz jego krycie to był kryminał. Gra tam, ale się nie rozwija.
Odpowiedz cytując