Cytat:
|
Najbardziej mi szkoda wypożyczonego Bartosza, bo po powrocie nie wiadomo co z nim zrobić. Z przodu będzie mu ciężko, a w obronie konkurencja. W Sandencji póki co szału nie robi i ostatnio był jednym z gorszych na boisku. A fajnie byłoby mieć jakiegoś wychowanka w 1 składzie :/ Btw, warto obejrzeć dla niego dzisiaj Derby Gminy Żabno.
|
No i Bartosz najgorszym graczem meczu. Zawalił bramkę i przez cały mecz jego krycie to był kryminał. Gra tam, ale się nie rozwija.