Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
5654
08.05.2018, 20:03
Z klubu mało co wychodzi i tym kontekście to oczywiście dobrze. Prawda jest taka, że prawie nikt tu nie wie jak jest naprawdę, a Ci którzy wiedzą nie piszą o tym. No i dobrze...
arti