Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5653
Stary 08.05.2018, 19:38
Jeśli wierzytelności Wisły rzeczywiście są sukcesywnie zmniejszane z miesiąca na miesiąc to przy podnoszącej się jakości drużyny i ogólnej organizacji klubu jest to wg mnie majstersztyk, zważywszy na to,że osoby rządzące teraz klubem są w zupełnie niedoświadczone.

Edit: tak tak MaLk, oczywiście chodziło mi o wierzytelności innych podmiotów wobec Wisły czyli nasze długi
Ostatnio edytowane przez blanco : 08.05.2018 o godz. 20:40.
Odpowiedz cytując