|
Drzazge podobno Junco chce przedłużyć o rok i dać mu jeszcze jedno wypożyczenie.
Słomka zaczyna coś grać w Katowicach i te 8 występów dobrze o nim świadczy. Mamy z nim fajny kontrakt 2+2 lata więc myślę że za ten rok może mieć fajne wejście do naszej szatni.
Bartkowski natomiast może i miał staż w ekstraklapie, ale jakoś nikt poważny się o niego nie bił. Fajnie się u nas rozwinął.
Teoretycznie Grabowski nie jest zawodnikiem na 1 skład, ale od tego będzie miał Sadloka i Bartkowskiego by się od nich uczyć. Boczna obrona to jest fajna pozycja dla młodych zawodników, bo często bardziej niż doświadczenie liczy się technika, szybkość i żelazne płuca (patrz Gumny, Stolarski). Chłopak ma szansę.
|