|
Junco to sobie może widzieć, a Carillo widzi swoje. Dokładnie 4-3-3 bez skrzydłowych, które będzie panowało również w przyszłym sezonie. Jeśli Grabowski się przestawi na taką grę to super, ale to już nie będzie klasyczny skrzydłowy. Może jednak zostanie na obronie.
Najbardziej mi szkoda wypożyczonego Bartosza, bo po powrocie nie wiadomo co z nim zrobić. Z przodu będzie mu ciężko, a w obronie konkurencja. W Sandencji póki co szału nie robi i ostatnio był jednym z gorszych na boisku. A fajnie byłoby mieć jakiegoś wychowanka w 1 składzie :/ Btw, warto obejrzeć dla niego dzisiaj Derby Gminy Żabno.
|