Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81745
Stary 08.05.2018, 13:55
Hives4 napisał(a):Wyświetl post
To lewy obrońca. W Amice przegrał rywalizację z Puchaczem (którego szykują jako kolejnego młodego lewego obrońcę do wprowadzenia). Nie twierdzę, że Grabowski będzie tragiczny, ale 1) w Lechu o niego nie walczyli, bo mają lepszego 2) ma 17 lat, więc pewnie czeka go droga Słomki, więc to raczej nie zawodnik do uwzględnienia na nowy sezon.
W Wiśle widzą w nim raczej lewoskrzydłowego. Tak mówił Junco w wywiadzie.
Odpowiedz cytując