Ogryzek napisał(a):

Nie musisz się bać. Przecież my żadnego Polaka nie weźmiemy. Chyba że jakiegoś jednego niedobitka gdzieś do głębi składu a i to wątpliwe.
My będziemy szukać jak co roku w Iberii
|
no własnie boje sie ze wezmiemy niedobitka i ktos na sile bedzei sugerował ze on ma zastąpić Carlitosa

Scenariusz tak samo realny jak to ze w tym roku stawiamy na Drzazge i w niego inwestujemy bo widzimy ogromny potencjał. A z ławeczki beda wchodzić te dwie nasze niedoszłe gwiazdy z UA i CHR