Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81742
Stary 08.05.2018, 13:01
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Nie musisz się bać. Przecież my żadnego Polaka nie weźmiemy. Chyba że jakiegoś jednego niedobitka gdzieś do głębi składu a i to wątpliwe.

My będziemy szukać jak co roku w Iberii
no własnie boje sie ze wezmiemy niedobitka i ktos na sile bedzei sugerował ze on ma zastąpić Carlitosa
Scenariusz tak samo realny jak to ze w tym roku stawiamy na Drzazge i w niego inwestujemy bo widzimy ogromny potencjał. A z ławeczki beda wchodzić te dwie nasze niedoszłe gwiazdy z UA i CHR
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując