Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
tsw biała gwiazda
Senior Member
Od: 06.2009
Offline
#
5642
08.05.2018, 09:46
Tych reportaży Jadczaka to ile już miało być wyemitowanych? Gościu się ośmiesza, już kilka miesięcy temu miało być o szkoleniu bandytów i nic. Teraz niby nowy temat, czyli tamten jak rozumiem jednak nie zostanie wyemitowany.
tsw biała gwiazda
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tsw biała gwiazda
Znajdź inne posty napisane przez tsw biała gwiazda