Wyświetl pojedynczy post
Hives4
Banita
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81722
Stary 07.05.2018, 22:33
Ondrasek niestety zostanie z nami aż do końca kontaktu. Za dobrze zarabia, by rozwiązać kontakt, a jest tak słaby, że nikt inny go nie chce. Mam nadzieję, że ma kontrakt do grudnia 2018, a nie 2019.
Odpowiedz cytując