|
Ciekaw jestem jak wyglądałaby dziś tabela górnej ósemki gdyby punkty z fazy zasadniczej nadal były dzielone przez pół?
Już wiem:
1. Legia 34
2. Górnik 33
3. Lech 32
4. Jagiellonia 31
5. Płock 30
6. Wisła 29
7. Zagłębie 28
8. Korona 26
Szanse na gonienie czołówki byłyby całkiem ciekawe.
Ostatnio edytowane przez FraMat : 07.05.2018 o godz. 13:09.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|