Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#843
Stary 07.05.2018, 12:58
Ciekaw jestem jak wyglądałaby dziś tabela górnej ósemki gdyby punkty z fazy zasadniczej nadal były dzielone przez pół?

Już wiem:
1. Legia 34
2. Górnik 33
3. Lech 32
4. Jagiellonia 31
5. Płock 30
6. Wisła 29
7. Zagłębie 28
8. Korona 26

Szanse na gonienie czołówki byłyby całkiem ciekawe.
Ostatnio edytowane przez FraMat : 07.05.2018 o godz. 13:09.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując