Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1043
Stary 07.05.2018, 12:51
Sędziemu należą się wyrazy podziwu za nieuleganie presji publiczności i zawodników Korony.
"Ręka" Veleza, jak stwierdził pan Sławek mogła być gwizdnięta, ale nie musiała.
(nawiasem mówiąc przepisy o zagraniu ręką są pierwszymi, które wymagają usystematyzowania)
Spalony Korony był ewidentny przy pierwszej powtórce.
Co tam jeszcze było na co wyła tłuszcza kielecka? Przewracający się z głodu w polu karnym Kaczarawa? :LOL
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując