Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 07.05.2018, 12:19. Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 35 kolejka 09.05 20:30
Ponieważ dwa poprzednie moje tematy zakończyły się zwycięstwem Wisły więc idą za ciosem otwieram temat Wisła Kraków - Zagłębie Lubin.

Wydaje się że taki mecz nie powinien nas za bardzo rozpalać ale :

1) Matematycznie nadal są szanse na puchary

2) Gra a przede wszystkim wynik coraz lepsze

3) Niedługo odwyk od LE więc chyba warto zobaczyć przedostatni mecz na R22

4) Ostatnie pojedynki Wisły z Miedziowymi maja pewien smaczek: jedna z tych drużyn wykopywała drugą z górnej ósemki

5) Mamy coś do udowodnienia bo w tym roku Zagłębie wygrało z nami dwa razy 1:2 i 3:0.
Zapraszam do dyskusji
Odpowiedz cytując