|
Ponieważ dwa poprzednie moje tematy zakończyły się zwycięstwem Wisły więc idą za ciosem otwieram temat Wisła Kraków - Zagłębie Lubin.
Wydaje się że taki mecz nie powinien nas za bardzo rozpalać ale :
1) Matematycznie nadal są szanse na puchary
2) Gra a przede wszystkim wynik coraz lepsze
3) Niedługo odwyk od LE więc chyba warto zobaczyć przedostatni mecz na R22
4) Ostatnie pojedynki Wisły z Miedziowymi maja pewien smaczek: jedna z tych drużyn wykopywała drugą z górnej ósemki
5) Mamy coś do udowodnienia bo w tym roku Zagłębie wygrało z nami dwa razy 1:2 i 3:0.
Zapraszam do dyskusji
|