|
W skrócie, Wisła zagra w pucharach jeśli:
- wygra 3 ostatnie mecze
- Górnik Z. zdobędzie max 3pkt
- Wisła P. zdobędzie max 5pkt
Płock ma u siebie Koronę, a na wyjeździe Legię i Jagę, więc 5 punktów to byłby dla nich kosmos. Warto bardziej skupić się na Górniku. Ten ma z nami u siebie, ale ten mecz musimy wygrać przy tych założeniach, więc Górnik może zdobyć max 3 punkty w dwóch pozostałych meczach, a to Korona u siebie i Legia na wyjeździe. W takim razie jeśli Legia i Jaga nie będą dawać d*py to wystarczy patrzeć na siebie. A tu oprócz tego nieszczęsnego Górnika na wyjeździe zostaje ciężki mecz z Lechem u siebie plus w środę gramy u siebie z Zagłębiem. Wszystko trzeba wygrać.
P.S.
Jeśli Carillo zdobędzie 9 punktów to ja piehdolę. Ale znając życie to pewnie w środę temat będzie można zamknąć.
Ostatnio edytowane przez Hives4 : 06.05.2018 o godz. 20:17.
|