To by było zabawne, bo w polskiej lidze jest już spalony. Wisła odpada, Legia odpada, Lech nie będzie chciał odpadu Legii, a reszta to już średniaki. Chyba, że do Jagi. Może go gdzieś wypchną do innego kraju. Odlazłby się dobrze w Kazachstanie u Rzeźniczaka i Donalda, tam kochają Warszawkę

Ale teraz to serio nie gra, bo kontuzjowany.