Temat
:
34. kolejka Korona Kielce - Wisła Kraków Niedziela 15:30
Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Krakow
Offline
#
49
06.05.2018, 17:32
pepe72
napisał(a):
Mówisz o tej bramce z piruetem?
http://ekstraklasa.tv/bramki/korona-...iruet-w/fq1bn1
Zachowujesz się jakby ci Jesus pannę odbił
Było blisko 0-3 Carlitos, Imaz, Carlitos
http://m.ekstraklasa.tv/x17tcb
O tym coś powiesz? Z Bogusia byscie zrobili szmaciarza w analogicznej sytuacji...
Tylko Wisła!
regan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do regan
Znajdź inne posty napisane przez regan