Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 06.05.2018, 17:32
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Mówisz o tej bramce z piruetem?
http://ekstraklasa.tv/bramki/korona-...iruet-w/fq1bn1

Zachowujesz się jakby ci Jesus pannę odbił




Było blisko 0-3 Carlitos, Imaz, Carlitos
http://m.ekstraklasa.tv/x17tcb

O tym coś powiesz? Z Bogusia byscie zrobili szmaciarza w analogicznej sytuacji...
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując