Temat
:
34. kolejka Korona Kielce - Wisła Kraków Niedziela 15:30
Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline
#
31
06.05.2018, 16:35
regan
napisał(a):
Szczególnie pokazał przed chwiłą swoją wybitną technikę przy sam na sam
Dajcie spokój z Imazem
Mówisz o tej bramce z piruetem?
http://ekstraklasa.tv/bramki/korona-...iruet-w/fq1bn1
Zachowujesz się jakby ci Jesus pannę odbił
Patryko
napisał(a):
Przynajmniej trener będzie mieć wymówkę na ewentualną przegraną
Mózg a zarazem płuca drużyny wykartkowany :(
Korona ostatnie 2 mecze to przegrane, chyba im w tych Kielcach nie zależy na pucharach
Skoro byliśmy w stanie wywieźć z Białegostoku 3 punkty to ze scyzorami tym bardziej można się o to pokusić.
0-2 Carlitos, Imaz
Było blisko 0-3 Carlitos, Imaz, Carlitos
pepe72
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pepe72
Znajdź inne posty napisane przez pepe72