Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 06.05.2018, 16:35
regan napisał(a):Wyświetl post
Szczególnie pokazał przed chwiłą swoją wybitną technikę przy sam na sam Dajcie spokój z Imazem
Mówisz o tej bramce z piruetem?
http://ekstraklasa.tv/bramki/korona-...iruet-w/fq1bn1

Zachowujesz się jakby ci Jesus pannę odbił


Patryko napisał(a):Wyświetl post
Przynajmniej trener będzie mieć wymówkę na ewentualną przegraną Mózg a zarazem płuca drużyny wykartkowany :(
Korona ostatnie 2 mecze to przegrane, chyba im w tych Kielcach nie zależy na pucharach Skoro byliśmy w stanie wywieźć z Białegostoku 3 punkty to ze scyzorami tym bardziej można się o to pokusić.

0-2 Carlitos, Imaz
Było blisko 0-3 Carlitos, Imaz, Carlitos
Odpowiedz cytując