Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12877
Stary 05.05.2018, 12:33
pilkarze sa oglupieni? Pilkarze sa debilami do tego przez 20 lat swojego zycia, najwazniejszych 20 latach zycia, maja wszystko podane na tacy (owszsem, sa wyjatki, ale nie mowmy o tym bo wyjatki sa wszedzie) a potem jak maja 35 lat to nie wiedza na czym zycie polega

Wiem co mowie, bo mam przyjemnosc czasem pracowac z osobami ktore byly profesjonalnymi pilkarzami. Wtedy czuje sie jakbym rozmawial z oderwanym od zycia debilem ktory mysli ze wszystko zalatwi sie tym ze sie gralo w pilke...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując