Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12872
Stary 04.05.2018, 20:59
Poziom komentatorów w C+ jest tragiczny, jedyny komentator, którego można w miarę posłuchać to Murawski.

Co do wywiadu Żurawskiego to poruszył w nim temat, który mam wrażenie jest w codziennym życiu piłkarzy nieco spychany na dalszy plan. Piłkarze to bardzo często ludzie z bardzo słabym wykształceniem, często gęsto mało inteligentni, nagle dostają pensję, na którą przeciętni ludzie zarabiają miesiącami. Sodówka, życie ponad stan, brak jakiejkolwiek dyscypliny finansowej. Bardzo często nie myślą o tym, że za 15 lat strumyk kasy z piłki się wyczerpie i będą musieli żyć z tego, co odłożyli.
Nie bez powodu przy FA działa organizacja, zajmująca się doradzaniem czynnym zawodowo piłkarzom jeśli chodzi o inwestowanie zarobionych pieniędzy i przygotowanie "biznes planu" na życie po piłce.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 05.05.2018 o godz. 11:35.
Odpowiedz cytując